
Мішок поліпропіленоий 55х105
12 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліпропіленовий мішок 55×105 см. Підходить для легких, об’ємних матеріалів, таких як тирса, утеплювач, одяг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Щільність матеріалу | 45 г/м2 |
| Місткість | 70 кг |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 55 см |
| Вага | 54 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴



