
Пластикова декоративна сітка 0,5 х 10м
270 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова сітка з шестигранним осередком призначена для огородження, захисту та господарських робіт. Гнучка структура забезпечує малу вагу. Зелений колір підходить для саду, дачі, приватного будинку, ферми або будівельних об’єктів.
Сітка стійка до вологи, ультрафіолету та перепадів температур. Не іржавіє, не гниє та не потребує фарбування.
Переваги
- Зносостійкість
- Стійкість до корозії та атмосферних впливів
- Легкий монтаж
- Гнучкість - легко ріжеться та кріпиться
- Для зовнішніх і внутрішніх робіт
- Постачається у рулонах
Сфера застосування
- Огородження ділянок і територій
- Вольєри для птиці та дрібних тварин
- Захисна сітка для саду та городу
- Поділ зон на ділянці
- Господарські та будівельні роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Вольерна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 0.5 м |
| Довжина | 10 м |
| Ширина комірки | 20 мм |
| Довжина комірки | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


