
Пластикова садова сітка (6×8 мм) 1.5 м х 30м
2 475 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова садова сітка 6×8 мм призначена для захисту розсади, насіння, грядок та декоративних рослин від комах, птахів і дрібних тварин.
Виготовлена з пластику, стійкого до УФ-випромінювання, вологи та перепадів температур. Підходить для використання на відкритому повітрі.
Особливості:
- Осередок 6×8 мм забезпечує захист, не перешкоджаючи проходженню повітря та світла.
- Гнучка, легко ріжеться та формується для грядок, клумб і невеликих огорож.
- Не іржавіє, не гниє, зберігає форму протягом тривалого часу.
- Монтаж на кілки, опори або інші поверхні.
Розмір рулону: 1.5 м × 30 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Вольерна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 1.5 м |
| Довжина | 30 м |
| Ширина комірки | 6 мм |
| Довжина комірки | 8 мм |
| Колір | Зелений |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


