
Мішок поліпропіленоий 50х80
13 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Господарський мішок 50×90 см із поліпропіленової тканини. Підходить для збирання врожаю, зберігання вугілля, пелет та вивезення будівельних відходів. Дно прошите ниткою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Щільність матеріалу | 45 г/м2 |
| Місткість | 40 кг |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 42 г |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴




