
Пластикова садова сітка (6×8 мм) 2 х 30м
3 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова садова сітка 6×8 мм для огородження та захисту грядок, розсади й декоративних рослин.
Сітка з осередком 6×8 мм допомагає обмежити доступ комах, птахів і дрібних тварин, пропускає повітря та світло. Матеріал: пластик, стійкий до впливу УФ, вологи та температурних коливань.
Особливості:
- Осередок 6×8 мм для базового бар’єру від дрібних шкідників.
- Гнучкість: можна різати й формувати під грядки, клумби та невеликі огорожі.
- Стійкість до корозії та гниття, зберігає форму протягом сезону(ів).
- Монтаж на кілки, опори чи інші поверхні.
Розмір рулону: 2 × 30 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Вольерна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 2 м |
| Довжина | 30 м |
| Ширина комірки | 6 мм |
| Довжина комірки | 8 мм |
| Колір | Зелений |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴


