
Пластикова садова сітка (6×8 мм) 1 х 30м
1 650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова садова сітка 6×8 мм призначена для захисту розсади, насіння, грядок і декоративних рослин від комах, птахів та дрібних тварин.
Матеріал: пластик, стійкий до УФ, вологи та перепадів температур. Осередок 6×8 мм забезпечує доступ повітря і світла. Сітка гнучка, легко ріжеться і формується, підходить для грядок, клумб та невеликих огорож. Не іржавіє та не гниє. Монтується на кілки, опори або інші поверхні.
Розмір рулону: 1 × 30 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Вольерна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 1 м |
| Довжина | 30 м |
| Ширина комірки | 6 мм |
| Довжина комірки | 8 мм |
| Колір | Зелений |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






