
Сітка затіняюча 45% 4 х 50м
2 640 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка, що затіняє 45%
Сітка для зменшення інтенсивності сонячного світла. Допомагає знижувати температуру та випаровування вологи, запобігає пересиханню ґрунту та перегріву рослин.
Підходить для: овочів, зелені, теплиць, садових культур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 4 м |
| Довжина | 50 м |
| Ширина комірки | 2 мм |
| Довжина комірки | 2 мм |
| Колір | Зелений |
| Ступінь затінення | 45 % |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Площа | 200 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴




