
Сітка затіняюча 45% 3 х 100м
4 370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка затіняюча 45% 3×100 м
Призначена для зменшення інсоляції та часткового притінення рослин. Допомагає знизити температуру під накриттям і випаровування вологи, зменшує ризик пересихання ґрунту та перегріву рослин.
Застосування: овочі, зелень, теплиці, садові культури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 3 м |
| Довжина | 100 м |
| Ширина комірки | 2 мм |
| Довжина комірки | 2 мм |
| Колір | Зелений |
| Ступінь затінення | 45 % |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Площа | 300 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 370 ₴




