
Сітка затіняюча з люверсами 95% 6м х 10м
2 430 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка, що затіняє, з люверсами 95%, розмір 6 м х 10 м.
Призначена для зменшення інтенсивності сонячного випромінювання та обмеження огляду. Підходить для дачних ділянок, будмайданчиків, паркувань і господарських зон. Люверси по периметру полегшують кріплення.
- Захист від прямих сонячних променів і сторонніх поглядів
- Сприяє зниженню нагрівання та вигорання поверхонь
- Зручне кріплення завдяки люверсам
- Міцний матеріал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 6 м |
| Довжина | 10 м |
| Ширина комірки | 2 мм |
| Довжина комірки | 1 мм |
| Колір | Зелений |
| Ступінь затінення | 95 % |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴








