
Шпалерна сітка для квітів(Цветочка)(Сетка для вьющихся цветов)
17,50 ₴/м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліпропіленова шпалерна сітка з осередком 10×10 см для вертикальної підтримки рослин. Підходить для огірків, гороху та декоративних ліан. Сприяє кращому провітрюванню та освітленню, полегшує догляд і збирання врожаю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intermas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип сітки | Шпалерна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 1.2 м |
| Довжина | 500 м |
| Ширина комірки | 10 мм |
| Довжина комірки | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,50 ₴/м





