
Сітка шпалерна для огірків
18 ₴/м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 958-41-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова шпалерна сітка для плетених рослин
Підходить для вертикального вирощування огірків, гороху, квасолі, винограду, томатів, квітів та декоративних культур. Допомагає спрямовувати ріст, покращує освітленість і вентиляцію.
Виготовлена з полімерного матеріалу, стійкого до ультрафіолету, вологи та перепадів температур. Не схильна до гниття, зберігає форму впродовж сезону. Легка та гнучка конструкція підходить для монтажу на шпалери, дуги, каркаси теплиць, паркани та опори.
Підходить для відкритого ґрунту, теплиць, парників, дачі, городу та балкона. Може використовуватися багаторазово, легко ріжеться під потрібний розмір та зручна у зберіганні.
- Вертикальне вирощування та економія простору
- Підтримка рослин і зменшення заламування
- Стійкість до погодних умов
- Проста установка та демонтаж
- Підходить для теплиць та відкритого ґрунту
Призначення:
- Сітка для огірків, винограду, плетених і декоративних рослин
- Опорна сітка для квітів
- Сітка для саду та городу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intermas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип сітки | Шпалерна |
| Призначення сітки | Для підтримки витких рослин |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 1.7 м |
| Довжина | 500 м |
| Ширина комірки | 15 мм |
| Довжина комірки | 17 мм |
| Колір | Зелений |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴/м


